Zapomeňte na topení, topte palivovým dřevem!

uv

Možností vytápění je několik, přičemž se v posledních letech lidé často soustředí spíše na klasické topení či přímotopy. Tato varianta jim možná přijde efektivnější, jednodušší na údržbu, praktičtější a dokonce levnější, nicméně opak je pravdou. S přechodem na krbová kamna nebo krb můžete ročně ušetřit tisíce korun, vytopíte celý dům a všechny místnosti, které budete chtít a nemluvě o faktu, že se nic nevyrovná tomu přírodnímu teplu, jež navozuje rodinnou a domáckou atmosféru, kterou vytváří právě krb či kamna. I zde je několik možností vytápění, od dřevěných briket až po uhlí, avšak zdaleka nejvýhodnější a nejefektivnější variantou je palivové dřevo.

Topte levně a šetřete peníze i přírodu

Popularita palivového dříví má vzestupnou tendenci, lidé v něm stále nacházejí oblibu a není se čemu divit. Palivové dříví je totiž vůbec tou nejvhodnější variantou palivové energie, neboť se pyšní vysokou výhřevností, nízkou cenou a navíc nezatěžuje životní prostředí, což jistě ocení i ochránci přírody a ekologicky založení jedinci. Dříví může sloužit k výtopu celého domu anebo jako doplňkový zdroj ke klasickému topení. Nechcete se doma zbavovat složitě zabudovaných radiátorů? Pak si obstarejte krbová kamna či krb a topte oběma zdroji současně. I tak ušetříte tisíce korun, aniž byste se museli jakkoliv omezovat nebo ve svém domově dokonce trpět zimou.

Objednejte si levné a kvalitní palivové dříví, autor: optimtop.cz

Dnes na skladě, zítra v krbu

Pokud již dřevem nějakou dobu topíte, pak jste se možná několikrát setkali s materiálem, který potřeboval ještě mnoho úprav a péče. Jednak vám dodavatel dovezl špalky, které jste si ještě nasekali na menší kusy a až poté jste je mohli uskladnit, dovezl vám nepříliš systematicky srovnaná polena, jejichž úschova vám dala pořádně zabrat a nemluvě o tom, že bylo dřevo vlhké a potřebovalo ještě pořádně vysušit. To se vám však u kvalitního palivového dřeva nestane, protože je dokonale vysušené a precizně zarovnané na praktických paletách, které umístíte do garáže, kůlny nebo jednoduše tam, kde pro dřevo máte vyhraněný prostor. Dnes jsou tedy palety na skladě a zítra může dříví hořet ve vašem krbu. Proč byste si zbytečně přidělávali práci, když může celý proces, od objednání dřeva až po jeho cestu do kamen, proběhnout neuvěřitelně hladce?

Doprava zdarma po celé ČR!

Pokud objednáváte zboží z internetu a nezáleží na tom, zda se jedná o obuv, krmení pro psy nebo o dřevo, vždy byste měli myslet také na cenu dopravného. I zdánlivě velmi levný produkt se s drahým poštovným nebo dopravným může značně prodražit a ve srovnání s jiným zbožím vás vlastně vyjde na víc peněz, než jste původně plánovali. Ovšem ne všechny společnosti vás “zkasírují” ještě za dopravu a vedle levného produktu vám poskytnou i velmi výhodnou cenu transportu nebo dokonce vše doručí zdarma. V případě palivového dřeva či jiného topného materiálu společnosti Optimtop jsou produkty jednak velmi levné a navíc dopravu neplatíte již od objednání jediné palety. Tato akce není časově omezená a ani se nevztahuje na blízké okolí společnosti, jak tomu tak často bývá. Palivové dřevo vám tak dopraví po celé České republice, ať už bydlíte v Aši, Brně nebo na Šumavě.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>