Řešíte potíž s dupotem a boucháním od sousedů žijících nad vámi, či z podkroví?

podlahy

Mít potíže s nadměrným nebo častým nepříjemným hlukem je k nevydržení z krátkodobého hlediska, ne tak z dlouhodobého… Pokud patříte k lidem, kteří musí denně snášet bezohledné chování sousedů, kteří žijí v bytě nad tím vašim, přestože jste se snažili o domluvu, nebo vám vadí, jak dupou vaše děti v podkroví, pojďte se hluku zbavit. Řešení tady je i v případě, že potřebujete odhlučnit hlučné stroje, klimatizace, kancelář uprostřed velké dílny či cokoli jiného.

Účinky kročejové izolace

Jestliže řešíte hluk z chození po podlaze nad vámi, hluk, který působí kovové nohy ke stolu nebo k židlím, jež jsou sunuty po dlažbě nebo třeba dupot pobíhajících dětí, vsaďte na kročejovou izolaci.

Kročejová izolace pomáhá při hluku, který vzniká při přímém kontaktu s podlahou. Tato část podlahy bývá velmi často opomíjena a podceňována, řešená nevhodnými materiály nebo zhotovená nevhodnou technologií.

Běžné izolace, především ty tepelné, mají potíže především kvůli zvuku s nízkou frekvencí a neumí tento hluk dostatečně odstranit.  Nízkou frekvenci mají právě dupot, chůze, bouchání, a tak je nutné vybrat vhodný materiál, jenž je účinný i při nízké frekvenci hluku. Nejlepší je řešit kročejovou izolaci už při výstavbě, tak je odhlučnění podlahy nejúčinnější – lze ji umístit pod potěr. Při již postavené stavbě jsou možnosti omezenější, ale i tak je tady řešení.

Kročejová izolace se dá umístit pod potěr, OSB desky, nášlapnou vrstvu, koberec i dlažbu.

Kde vám s odhlučněním prostoru i strojů pomohou?

Kvalitní, zkušenou a spolehlivou společností, která se na řešení odhlučnění specializuje již mnoho let, je Potichu. Pomáhá rodinám v domech, bytech, pracuje na odhlučnění v kancelářích, průmyslových halách, školách, umí odhlučnit i hotely, restaurace, kina…

Podívejte se na potichu.cz a zbavte se hluku, který vás obtěžuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>