Plastické tapety oživí každý interiér

Picture5_ 041

Při slově tapeta možná mnozí s vás zavzpomínají na ony komunistické role nevzhledných barev, které zdobily byty panelových domů a měly tendence se odlepovat a blednout. Dnešní tapety jsou ovšem diametrálně rozlišné a jejich trend se stává čím dál populárnější. Oblibě tohoto druhu dekorace se těší stále více lidí, neboť v sobě skrývají nespočet pozitiv, která vás přesvědčí k jejich koupi.

Tapeta je v první řadě ideální variantou, pokud chcete trochu pozměnit interiér, aniž byste museli investovat tisíce. V nejrůznějších kamenných i internetových obchodech pořídíte modely za pár set korun, přičemž na výběr máte ze stovek variant od obyčejných až po ty nejluxusnější. Na své si tak přijde opravdu každý, dokonce i ten nejnáročnější zákazník.

Velmi oblíbeným druhem jsou v posledních letech tapety plastické, jež se hodí do každé místnosti a vypadají skvěle. Záleží pouze na vás, zda zvolíte vtipné motivy do dětského pokoje či něco nenápadného do jídelního koutu, avšak jedním si můžete být stoprocentně jisti, díky tapetě bude každá místnost unikátní a nezaměnitelná.

Plastické tapety oživí každý byt, autor: zenacentrum

Výhody plastických tapet

Výhodou všech druhé tapet, nejenom těch plastických, je fakt, že snadno a během několika minut změní interiér k nepoznání a i tu nejfádnější místnost dokáží skvěle oživit a dodat ji šmrnc. Působí na vás ložnice, ve které máte jednoduchý bílý nábytek a povlečení téže barvy studeně a jaksi sterilně? Pak jednoduše sáhněte po plastické tapetě, kterou umístěte za rám postele a rázem se ocitnete v naprosto jiném pokoji. Změna image vašeho bytu nebyla nikdy jednodušší a obzvláště za tak nízké peníze.

A pokud by vás za pár měsíců začala daná aplikace na zdi nudit, jednoduchým tahem ji opět sundáte, aniž byste poškodili či jinak znehodnotili zeď. Uznejte sami, že pořídit si tapetu je podstatně ekonomičtější řešení, než neustále malovat.

Nesmíme zapomenout ani na údržbu, která je naprosto triviální a nemusí vás nijak znepokojovat. Na klasickou plastickou tapetu postačí lehce navlhčený hadřík s trochou saponátu a na ty modely, jež mají hlubší záhyby použijte klasickou prachovku.

 

One Response to Plastické tapety oživí každý interiér

  1. Dobrý den,
    mohla bych poprosit o název plastické bílé tapety s kytičkami, viz. první obrázek, případně i prodejce.
    Předem děkuji M.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>