Plastový nábytek v jídelně, v ložnici i v obývacím pokoji

uvodni

Když se řekne plast, většina lidí si vybaví nevzhledně vypadající materiál, který je sice praktický, ohebný a multifunkční, ovšem ne příliš estetický a to obzvláště, hovoříme-li o interiéru. Zapomeňte však na plastový nábytek, který ,,zdobil” verandy vašich letních chat a který se dnes objevuje jen zřídka kde. Módní trendy jsou nevyzpytatelné a mnohdy dovedou vytvořit hotovou senzaci z něčeho, co bychom si dříve do bytu rozhodně nepořídili. Dnes je plast plnohodnotným materiálem, jež najde své využití snad ve všech místnostech a dokonce i v exteriéru. Nechte se inspirovat pár atraktivními kousky a možná mu po letech přijdete na chuť.

 Oživte svou jídelnu

Při zařizování kuchyně se soustředíme na mnoho důležitých aspektů. V první řadě klademe veliký důraz na volbu kuchyňské linky, která musí být moderní, nadčasová, prostorná a se spoustou multifunkčních a pokud možno, nerezových spotřebičů. Místností, která pak oproti kuchyni stojí tak trochu v pozadí, je jídelna, kde se většina lidí neumí designersky vyžít. Oživte jednoduchý čtvercový stůl barevnými plastovými židlemi, díky kterým místnost rázem ožije a získá na atraktivnosti. Výhodou plastových židlí je také fakt, že jsou snadno omyvatelné a pohodlné, proto je můžete obstarat i například do dětského pokoje.

Oživte nudnou jídelnu, autor: modernibyt.dumabyt

Pohodlné posezení

V obývacím pokoji každý apeluje na pohodlnou a prostornou sedací soupravu, kde můžete jako rodina sledovat oblíbené pořady či nerušeně relaxovat u čtení detektivky. Proč si ale nutně pořizovat drahá kožená křesla, když je zde levnější a o nic méně atraktivní plastový nábytek? Pokud se nebojíte změny, vsaďte na tuto stříbrnou variantu, která je neuvěřitelně nadčasová.

Pohodlné posezení pro každého, autor: obyvaci-pokoj.bydleniprokazdeho

 Nezapomeňte na extreriér

Stejně tak důležité, jako vybavení vnitřku, je také krása extreriéru, který si většina zahrádkářů opravdu hýčká. Vlastníte zahradní nábytek, který rezaví nebo díky použití nevhodných materiálů promoká? Pak si pořiďte tato praktická a pohodlná lehátka, u kterých ani nepoznáte, že jsou z plastu. a Jejich výhoda? Kromě toho, že skvěle vypadají, jsou také neuvěřitelně lehká.

Nezapomeňte na zahradu, autor: magazinzaharad

One Response to Plastový nábytek v jídelně, v ložnici i v obývacím pokoji

  1. Je to přesně tak pro většinu lidí byl plast nevzhledně vypadající materiál, který je sice praktický, ale ne příliš estetický. V současnosti však, když vidím jaký se z plastu vyrábí luxusní nábytek, tak jsem z toho nadšená. Považuji to za trend číslo jedna a plánuji byt vybavit právě plastovými doplňky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>