Stylové věšáky jak je neznáte

uvodni

Věšák je nedílnou součástí každé předsíně, bez které se prostě a jednoduše neobejdete. Pakliže si kabáty a šály neodkládáte složitě do útrob skříně, měli byste si tuto vymoženost rozhodně pořídit. Proč se ale obracet na jednoduché a příliš strohé háčky na dveře, když si můžete dopřát kvalitní kus nábytku, který zároveň poslouží jako dokonalá dekorace? Pozvedněte styl své chodby na vyšší úroveň a ihned po příchodu svým hostům ukažte, že vy opravdu máte vkus!

Lampa nebo věšák?

Většina předsíní, především těch panelákových, jsou menšího charakteru a proto v nich prostorem musíte opravdu šetřit. Pokud jste si dopřáli prostorný botník, těžko vám zbude místo ještě na luxusní lampu a věšák. Celou situaci vyřešte chytře a po svém, pořiďte si lampu a věšák v jednom.

Lampa a věšák v jednom, autor: topofmind

Kovový doplněk

Většina dnešních moderních interiérů je laděna do skla a kovu, proto byste těmto materiálům měli přizpůsobit i veškeré doplňky a obzvláště ty, které v místnosti hrají prim. Tento stylový věšák je z nerezu, proto vám vydrží roky a stále bude vypadat jako nový. Pokud neholdujete červené barvě, můžete zvolit jiné atraktivní odstíny a nebo neutrální průhlednou.

Kvalitní věšák z nerezu, autor: topofmind

 V hlavní roli barvy

Lidé, kteří se rádi barevně oblékají, obvykle mívají i veselé a zářivé bydlení plné výrazných doplňků a stylových dekorací. Pakliže vám žádný odstín není cizí a světlý skandinávský styl vám nic neříká, pořiďte si tyto jedinečné věšáky z plastu, které oživí každý interiér.

Plastové věšáky hýří barvami, autor: topofmind

Tón v tónu

Interiéry laděné tón v tónu a nebo dokonce pouze do jedné barvy, jsou velice moderní a nadčasové, neboť působí neutrálním dojmem, který můžete kombinovat prakticky s čímkoliv a jakmile vás jednoduché linie a strohé barvy omrzí, můžete se poohlédnout po něčem barevnějším. Tyto originální věšáky v čistě bílém provedení oživí místnost a prakticky pojmou několik kusů oblečení.

Jednoduché věšáky na kabáty i kabelky, autor: topofmind

One Response to Stylové věšáky jak je neznáte

  1. Věšáky napsal:

    Lampa a věšák v jednom vypadá skvěle. Mám totiž ráda všechno, co svítí :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>