Vytvořte dětem na zahradě nádherné království

ImageHandler

Přestože letní sezóna před několika týdny skončila, neznamená to, že si děti přestanou na zahradě hrávat. Jakmile přijdou ze školy a splní si veškeré povinnosti, většinou usednou k počítači anebo tabletu. Pokud však chcete daný zvyk změnit, vytvořte jim na zahradě opravdové království. Zahradní domek je pro takovou situaci jako stvořený.

Vašim dětem se rozzáří oči

I tak malá stvoření, jako jsou vaše ratolesti, touží po vlastním domečku. Zahradní dětské domky jsou dřevěná stavení, která mají široké uplatnění. Domeček nejenže poslouží jako místo na hraní, ale přes zimní období do něj uschováte také veškeré zahradní nástroje.

Pokud však přemýšlíte nad větším cihlovým stavebním, bez stavebního povolení se jednoznačně neobejdete. Zahradní domky ze dřeva vám však usnadní spoustu práce. Současný trh navíc nabízí nespočetné množství řešeních, a tak máte určitě z čeho vybírat. Velice populární jsou domečky Herold, které snadno a rychle postavíte i svépomocí.

Dřevěnou, nebo plastovou variantu?

Při výběru se budete rozhodovat mezi několika materiály. Samozřejmě nejžádanější variantou je dřevěný domeček, ovšem na trhu jsou ještě plastová provedení, která jsou sice levnější, nicméně nevyznačují se příliš dlouhou životností. Dřevo navíc do prostředí zahrady západně mnohem lépe než plast.

Po jakém modelu sáhnout?

Společnost Domky Herold, o které jsme se už výše zmínili, má v nabídce několik modelů, jež se liší velikostí, designem a podobně. Jsou k dostání i luxusní domečky, které se dají použít nejen jako hrady pro děti, ale také jako chaty. Jestliže tedy vlastníte pozemek někde v přírodě, stačí si koupit takový domeček, v němž i přespíte. Ceny jsou samozřejmě různé. Za zahradní domeček dáte 15 000 korun, ale klidně i 70 000 korun. Podívejte se tedy do pestré nabídky výrobce Domky Herold.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>