Výhody kuchyně na míru

jnfoto_173.2

Rekonstruujete nebo si budujete úplně nový domov a čeká vás zařizování kuchyně? Pak jste jistě už aspoň trochu přemýšleli nad tím, jestli zvolíte sektorové řešení, nebo si ji necháte zhotovit na míru. Druhá možnost je pochopitelně finančně nákladnější, přesto ji volí čím dál více lidí. Má totiž své výhody, kterých není zrovna málo.

Kuchyně není záležitostí na 10 nebo 20 let. Jde o investici na celý život, a proto se vyplatí promyslet každičký detail, rozložení pracovní plochy a úložných prostor, barvy, vybavení spotřebiči. Nechcete přece, aby vás celý život obtěžovala těžko dostupná skříňka, malá plocha linky nebo sporák neprakticky umístěný daleko od dřezu. A to jsou přesně běžné problémy sektorových řešení. Jaké další nešvary ještě mají a proč byste rozhodně měli zvolit spíš kuchyň na míru od specialistů?

Zohlední vaše prostory

Nábytek na míru je obecně dobrý zejména v tom, že dokáže zohlednit prostory, které máte k dispozici. Možná máte v kuchyni nějaký netypický roh nebo něco jiného, co by znesnadnilo použití sektorového nábytku. Kuchyně na míru si navíc skvěle poradí i s menšími prostory. Ve velkých rodinných domech efektně využijí prostor, v malých bytech vám umožní vměstnat na kousek prostoru vše, co potřebujete, a využít každý centimetr čtvereční opravdu efektivně.

Splní vaše nejtajnější sny

Máte konkrétní představu o své budoucí kuchyni? Popište ji! Návrháři vám pak zhotoví linku přesně podle vašich představ, a to nejen barevně. Dnes je možné opravdu cokoliv, tak se nebojte podělit o své představy, ať už vám připadají jakkoliv hloupé.

A pokud žádné představy nemáte? Ani to není žádný problém. Sejdete se s designérem, a ten vám ukáže mnoho různých možností, takže nakonec vlastně ani nebudete vědět, jaká se vám líbí víc. Ničeho se však nebojte, společně vyberete to nejlepší řešení. Jako počáteční vodítko, jestliže si vůbec nevíte rady, by vám mohla posloužit fotogalerie kuchyní od firmy JN Interier. Jimi realizované kuchyně vás určitě dostanou. Objevíte zde elegantní bílé varianty i odvážné modely se žlutou barvou. Nechte se inspirovat.

Poskytnou vám extra výhody

Firmy, které nabízí výrobu kuchyní na míru, se o své zákazníky starají lépe než ty, co prodávají sektorová řešení. Co byste řekli třeba na kalkulaci projektu zdarma nebo doživotní záruku na kování a doplňky nábytku? Mnohdy jsou navíc schopné zařídit spotřebiče za výhodnou cenu. Věděli jste kupříkladu, že na vestavěné spotřebiče se vztahuje snížená sazba DPH? Obraťte se na společnost JN Interier, která vás světem kuchyní na míru s radostí provede a ukáže vám ještě další jeho výhody. Mimochodem nevyrábí jen kuchyně, ale také vestavěné skříně a další nábytek na míru, takže pokud s jejich službami budete spokojení, mohou vám pomoci zařídit i další místnosti vašeho domova.

foto: jninterier.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>