Stylová recepce – nábytek do recepce

logog

Recepce je povětšinou to první, co zákazníci, turisti a návštěvníci při příchodu do firmy, ordinace nebo hotelu vidí. První dojem můžete udělat jen jednou, proto se zaměřte na kvalitní a designový nábytek. Hlavním prvkem bývá pult, který podtrhne charakter vaší firmy.

První dojmy

První dojem bývá nenahraditelný. Snažte se své zákazníky přivítat příjemným recepčním pracovištěm, do kterého řadíme mimo ochotný a usměvavý personál také kvalitní nábytek. Design a konstrukce těchto prostor by měla vycházet ze specifických potřeb těchto typů pracovišť. Čisté prostředí, osvětlená místnost, okna s čistými sítěmi proti hmyzu.

Předem si promyslete, jak byste si přáli, aby vaše vstupní prostory a recepce měla vypadat. Promyšlená konstrukce jednotlivých dílů je základem pro každou stavbu. Interiér recepčních prostor umocňuje první dojem a je jen na vás zdali zvolíte velké množství rozměrových a tvarových variant, jestli budete kombinovat dřevo a kov, lamino nebo plast. Stavebnicové moduly se dokonale přizpůsobí každému prostoru. Za příznivé ceny si snadno vyberete a vytvoříte moderní recepční pracoviště.

Nebojte se barev

Moderní nábytek na recepci by měl být pestrý, co se barev a materiálů týká. Recepce se neskládá pouze ze zmíněného pultu, ale také z poliček, skříní, stolu, koutu se sezením, doplňků, drobností, vychytávek, obkladů a kancelářského nábytku. „Vizitka firmy“ ulpí v paměti.

Už dávno je pryč doba, kdy byla recepce černá, šedá nebo v klasickém dřevěném provedení. Barevné řešení je bez omezení, máte z čeho vybírat. Součástí recepce bývá v neposlední řadě také designové osvětlení, logo firmy, sezení pro čekající návštěvy a celá řada dalších vychytávek. Dřív byl prohnutý pult se zakřivením technicky a konstrukčně velmi nákladný. V dnešní době není problém pult s několika poloměry nebo s vlnou vyrobit.

Sedací kouty

Jednací sezení může být různě velké, co do počtu osob. Sezení bývá v takovém případě spíše nízké, s pevnými židlemi či křesly. Můžete vybrat i s pojízdnými kolečky, ale moc se to do takových prostor nedoporučuje. Nižší stůl je také základním vybavením jednacího koutu. V dnešní době byste neměli zapomínat na elektrické přípojení či USB nabíjení mobilních telefonů.

Na závěr se můžete podívat na jednotlivé kousky návštěvnických sedaček a křesel, které jsou netradiční a velmi zajímavé. Moderní design uhání kupředu mílovými kroky a uhrane každého z nás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>