Připravte se na léto již dnes

baz

Dokážete si představit léto bez vody a bez koupání? Asi těžko, že? Ovšem ne každému se chce mačkat na koupališti, nebo u rybníku a zároveň riskovat nějakou kožní nemoc. Proto dává každoročně čím dál větší počet lidí přednost bazénu. Pokud máte tedy léto neodmyslitelně spojené s vodou, raději nic nepodceňujte a vyberte si bazén už nyní.

Léto s bazénem

Možná máte pocit, že letní dny jsou ještě daleko, a tak je více než předčasné zabývat se už nyní výběrem a koupí bazénu. Ale právě teď je ten ideální čas. Než vše potřebné vyberete a zařídíte, je tu jaro a právě to je ten nejvhodnější čas, kdy začít se stavbou. Obzvlášť pokud plánujete zapuštěný bazén. Díky včasným přípravám a realizaci vám v létě neuteče jediný slunečný den.

Jestliže se tedy rozhodnete pro bazén do země, určitě vybírejte hlavně podle použitých materiálů. Jedním z nejlepší na trhu je v současné době materiál albistone. Jeho největší výhodou je stálost, a to jak barevná, tak také odolnost proti poškození nějakou vnější silou či mrazem.

Příslušenství k bazénu

Pokud se rozhodnete investovat do bazénu, rozhodně byste měli zvážit také další příslušenství, jako je například bazénová filtrace. Díky ní voda vydrží déle čistší a vy ušetříte především finančně. Velmi oblíbené je v současné době rovněž zastřešení bazénu. Nebudete muset čekat na pěkné počasí, zastřešení vám prodlouží koupací sezónu i o několik měsíců. Teplota vody se díky němu totiž zvýší až o 8 °C, a navíc se do vody tak snadno nedostanou nečistoty z okolí. Naprosto nejvýhodnější nabídku však tvoří quattro sety. V tomto balíčku najdete jednak samotný bazén, technologickou šachtu s příslušenstvím i bazénové zastřešení. Všechny tyto produkty z nabídky naleznete pohodlně na jednom místě, stačí když navštívíte internetové stránky společnosti Albixon a.s.

foto: albixon.cz

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>