Novinky pro vaši kuchyni 5x jinak

co

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších místností bytu nebo domu a rozhodně by měla být přesně podle vašich představ. Zatímco muži preferují vymakaný obývací pokoj, dámy chtějí mít kuchyni a jídelnu jako ze škatulky. Podívejte se na 5 stylových novinek, které budou vaší kuchyni slušet a možná i vám vykouzlí úsměv na rtech.

Trendem letošního léta jsou samozřejmě opět květiny a rostlinné motivy snad všeho druhu. Moderní jsou nejenom v případě šatníku a doplňků, ale také v domácnosti. Pokud nevíte, jak svojí kuchyni dodat šmrnc a styl, pak si obstarejte například nádobí s růžemi nebo jinými květinami, jež vypadají naprosto skvěle v rustikální i super moderní kuchyni. Porcelánkvé talíře vysoké kvality s rostlinným potiskem najdete na e-shopu BARNEYS.COM od 1 199 korun.

Autor: BARNEYS.COM

V módě jsou posledních pár let také retro doplńky a retro nábytek. ten místnosti ozvláštní a dodá jim originalitu, po které mnozí prahnou. Pokud nechcete mít obyčejné bydlení jako všichni okolo vás, pak se zaměřte právě na netradiční retro kousky. Co říkáte například na tuto stylovou konvici z nerezu? Koupit ji můžete na e-shopu COGGLES.COM za příjemných 1 425 korun.

Autor: COGGLES.COM

Co by ve vaší kuchyni nemělo chybět, je samozřejmě sklo a také broušené sklo. Skleničky má v kuchyňské lince naprosto každý a také je seženete prakticky na každém rohu. Co je ale úpoměrně netradiční a přesto vkusné, jsou barevné skleničky na šampaňské nebo víno. Pokud takové nještě nemáte, pak si je pořiďte na e-shopu NEIMANMARCUS.COM.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Čím začínáte své krásné ráno? Chaosem nebo šálkem dobrého čaje či kávy? Pokud si raději ráno dopřejete poklidnou snídani, pak vám samozřejmě nesmí chybět  osobité hrnečky a talíře. Skvělou variantou jsou například tyto, od značky Kate Spade, které jsou nejenom praktické, ale také vtipné. Cena nádobí se na e-shopu BLOOMINGDALES.COM pohybuje od 470 korun za kus.

Autor: BLOOMINGDALES.COM

Také po upečení zákusků nebo dortu přemýšlíte, kam dobroty následně uskladníte? Ideální místo je na speciálním dortovém plátu, který je jednak praktický, ale především skvěle vypadá. S tímto pomocníkem budou vaše upečené sladkosti reprezentativní a navíc dokonale chráněny před prachem. Cena plátu je na e-shopu LANECRAWFORD.COM 6 455 korun.

Autor: LANECRAWFORD.COM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>