Montáž dřevoplastové terasy zvládne každý šikovný kutil

bambusova-wpc-terasa-bamboogard-2-37_small

Rozhodli jste se, že je načase vyměnit starou podlahu terasy za novou, která bude odolnější, bezúdržbová a bude bezpečná jak pro dospělé, tak pro děti? Skvělou variantou, která se hodí na terasy menší i větší, je použití WPC prken. Vzhledově je nerozeznáte od dřeva, potěší vás jejich vlastnosti a montáž celé terasové podlahy zvládnete klidně sami, budete-li chtít.

Poznejte terasová prkna WPC

Že jste zatím neměli možnost vidět terasová prkna WPC na vlastní oči, ani jste o nich neslyšeli? Byla by škoda je při volbě materiálu, z níž bude zhotovena vaše podlaha terasy, nezahrnout do vážných adeptů. WPC materiál je totiž oblíben nejen u nás, ale i ve světě. Prkna z něj vyrobená jsou bezúdržbová, jde o dřevěná prkna s příměsí jedinečné látky HDPE. Díky tomu je téměř nemožné rozeznat je od dřeva, ale zato eliminuje problémy, které můžete řešit se dřevem. Není třeba je pravidelně natírat, olejovat, nemusíte se o ně vůbec starat. Ušetříte svůj čas i peníze za oleje či barvy.

WPC terasy mohou být zhotoveny z vícera typů prken. Populární jsou prkna BambooGard a Silvadec. Aby terasa vypadala naprosto dle vašich představ, můžete si vybrat téměř jakékoli rozměry prken, standardních variant je pak celkem šest, např. 145 x 20 mm x 4 m, 210 x 20 mm x 4 m, 140 x 24 mm x 3 m a další.

Podíváme-li se na terasová prkna BambooGard, jde o revoluční bambusová prkna, která mají unikátní systém kotvení a lze tak pohodlně vyměnit i prkna uprostřed terasy. Bambus je 5 x pevnější než beton a lehčí než ocel. Velká variabilita je nabízena díky oboustrannosti prken, i díky možnosti zvolit nejširší typ prken na trhu.

U typu Silvadec se dostáváme k patentované směsi Forexia, která není shodná s žádným jiným WPC materiálem na trhu. Silvadec se stal již v roce 2001 zakladatelem výroby WPC v Evropě, má tak nejvíc zkušeností, které jiný výrobce nemůže nabídnout.

Snadná montáž dřevoplastové terasy

Budete-li chtít, můžete si nechat podlahu terasy vyrobit i namontovat na klíč s garancí i včetně stavebních prací. Je mezi námi ale mnoho kutilů, kteří si zvládnou kde, co udělat sami. Montáž dřevoplastové terasy je snadno proveditelná svépomocí, a to díky možnosti koupit si prkna samostatně či se vším, co k montáži potřeba, jako jsou vruty, klipy, hranoly, šrouby… Ke stažení vám bude k dispozici návod na montáž, a nápomocné vám bude i video. V montážním návodu nechybí nic, díky všem potřebným informacím zvládne montáž skutečně každý, a to rychle a jednoduše.

Nezbývá, než nahlédnout na stránky terasova-prkna.eu, domluvit si návštěvu jejich technika zdarma a za pár týdnů se radovat z nové terasové podlahy, která vám bude sloužit mnoho desetiletí, aniž byste se o ni museli starat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>