Jaké vánoční dárky udělají dětem radost?

logo

Vždy když se blíží Vánoce, mnoho rodičů propadá zoufalé snaze, jak udělat radost svým dětem, nekoupit další zbytečnou hračku, se kterou si jejich potomek pohraje pár dní, a poté ji odloží v rohu pokojíčku. Takových hraček už bylo dost. Zkuste něco neobvyklého, netradičního a takového, co děti bude bavit i po roce.

Dárek od Ježíška

Nebojte se, že dárek, který vyberete, se nebude líbit. Malé děti jsou vánoční atmosférou okouzleny a na dárky od Ježíška se vždy těší. Ti nejmenší človíčkové, projevují svůj názor a radost bezprostředně. Důležité je, aby rodiče věnovali výběru dárku velkou pozornost a snažili se alespoň v době nakupování zapojit do dětského světa a jejich fantazie.

Kreativní hračky

K rozvoji dětské fantazie a kreativity vám pomohou různé kreativní sady (hračky). Jejich účelem je nejen zabavit děti, ale také v nich rozvíjet mysl a naučilo se např. hravě překonat každou překážku.

Rozvíjet u dětí tvořivost můžete například malováním, pískováním, skládáním origami, vytvářením razítek, modelováním apod. Když si dítě během hry může tvořit svůj vysněný svět, už v tomto okamžiku se připravuje na opravdový život.

Tvrdé dárky

Jistě jste se setkali i vy s termínem tzv. tvrdé a měkké dárky. Mezi nejradostnější rituál Vánoc je ohmatávání, třepání, mačkání a rozbalování vánočních dárků. U dětí samozřejmě vítězí tvrdé dárky, kde se ukrývají kostky, autíčka, elektronika, dřevěné stavebnice, a jiné různé hračky. Naopak měkké dárky zajisté ocení maminky a dospívající slečny.

Úchvatný dárek na celý rok

Perfektním dárkem, který potěší jak malé tak větší děti je dětské hřiště. Pokud máte zahradu, není nic lepšího, než si postavit své vlastní hřiště. Zajistíte dítěti kvalitní a zdravou zábavu téměř po celý rok. Na výběr je celá řada sestav dřevěných hřišť s různými domečky, prolézačkami, klouzačkami, houpačkami, provazového žebříku, šplhajicími lany a tak dále. Navíc tyto dětské hřiště dokáže smontovat každý šikovný tatínek a v případě, že by byl zaneprázdněný jinou prací, není problém využít montážní firmu, které zabere cca 1-4 hodiny a hřiště bude na světě.

Na hřiště a nejen tam, můžete dětem darovat také dřevěný nábytek, který je natolik předimenzován, že vydrží i hrubší zacházení. Mezi tento nábytek patří např. různé židličky, stolečky, skluzavky apod.

Vybírat dárky pro děti se zdá někdy složitější, než vypadá. Hlavní v takových případech, kdy děti mají snad vše. Proto je důležité vybrat jim takové dárky, které je opravdu potěší, které vydrží a budou se jim líbit ještě dlouho po Vánocích. Vyberte jim originální a kvalitní dárky, zahřejte je u srdce a vykouzlete jim ten nejkrásnější úsměv na tváři. Přeji vám příjemné nakupování a hezké vybíraní. Šťastné a veselé.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>