Červnové trendy v bydlení

INTERIORSONLINE

Červen je první letním měsícem, který je plný barev, energie, příjemných teplot a jednoduše všeho, co vám dokáže vykouzlit úsměv na rtech a skvělou náladu. Abyste se cítili neustále příjemně anebo se měli kam vracet po náročném dni v zaměstnání, měl by být váš interiér bytu nebo domu zařízen přesně podle vašich nejniternějších představ. Pokud chcete bydlení trochu oživit, ale zatím nemáte žádné vhodné nápady, nechejte se inspirovat novinkami z června, které zaujmou a bytu dodají šmrnc.

Barevný nábytek je opět v kurzu a pravděpodobně čerpá také z retro kousků, které jsou rok co rok modernější a především žádanější. Pakliže máte pocit, že je vaše bydlení tak trochu fádní a chybí mu něco, co by na sebe upoutalo pozornost, pak se zaměřte právě na barevný nábytek, který navíc může být doveden k naprosté dokonalosti tím, že bude ještě ke všemu svítit. Takový kousek mít doma jen tak někdo nebude a vy se rázem stanete lídry v moderním designu. Cena stolku je na e-shopu LANECRAWFORD.COM 12 599 korun.

Autor: LANECRAWFORD.COM

Každý by měl mít ve svém příbytku alespoň jeden obraz, který vyplní prázdné bílé místo na zdi a bytu dodá atmosféru. Podle toho, jaký obraz si zvolíte, v takovém duchu se ponese celé provedení místnosti. Výběr by proto měl být uvážený a ne unáhlený. Klasické obrazy jsou obdélníkové či čtvercové s klasickým rámem. Chcete-li však styl pozměnit o pořídit si něco extra, pak se podívejte na novou kolekci kulatých obrazů s e-shopu BARNEYS.COM, které jsou trefou do černého.

Autor: BARNEYS.COM

Bydlení není jen o stylu a designu, ale také o pohodlí, které by u vás doma mělo být maximální a pokud možno dlouhotrvající. Pokud se doma nebudete cítit příjemně, pak jsou vám všechny možné moderní vymoženosti zcela k ničemu. K pohodlí pak samozřejmě přispívá také řada činností a aktivit, jako je čtení, hraní si s dětmi, vaření anebo třeba sledování televize a oblíbených filmů či seriálů. K tomu si pořiďte stylový popcornovač, díky kterému budete mít ke každému pořadu vždy čerstvou praženou kukuřici. Cena přístroje je na e-shopu NORDSTROM.COM 1 225 korun.

 

Autor: NORDSTROM.COM

Každý kdo má kuchyni proto, aby v ni vařil a pekl, nikoli se pouze chlubil jejím vzhledem a vybavením, si je plně vědom faktu, že k přípravě chutných pokrm potřebuje nespočet náčiní a přístrojů, které celou práci usnadní a také umožní. naprostým základem je například topinkovač, díky kterému budete mít čerstvé toasty na snídani, svačinu nebo večeře na stole neustále a velmi rychle. Vzhledem k tomu, že topinkovač plní rovněž estetickou funkci, vsaďte na tento retro kousek v modré pastelové barvě, který seženete na e-shopu CRATEANDBARREL.COM již za 3 055 korun.

Autor: CRATEANDBARREL.COM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>