Betonové jímky se vyznačují hned několika přednostmi

title_clanek01932

Pokud stavíte rodinný dům na pozemku bez veřejné kanalizace, nezbývá vám nic jiného než najít alternativní řešení. Odpadní voda se nesmí vypouštět do volné přírody. Velice oblíbené jsou proto betonové jímky, které jsou cenově přijatelnější než třeba domácí čistírny odpadních vod. V následujících řádcích se na betonové jímky zaměříme podrobněji.

Současný trh je rozmanitý a nabízí hned několik velikostí. Ideální je vybírat rozměry podle toho, kolik lidí bude obývat danou nemovitost. Betonové jímky se dají nainstalovat jak k malému rodinnému domu s bezdětným párem, tak i k velké několikagenerační vile.

Kvalita na prvním místě

Beton představuje ve stavebním průmyslu velice důležitý materiál, který se používá v podstatě od pradávna. Důvodů je hned několik. Cena je nízká, odolnost zase vysoká. Beton naplní vaše očekávání po všech stránkách, neboť je nepropustný a vydrží dlouhá léta. Betonovou jímku tak nemusíte za pár let měnit, s klidným svědomím můžeme říct, že poslouží ještě i vašim dětem, možná i vnoučatům.

Hledáte betonové jímky Ostrava? Obraťte se na odborníka vystupujícího pod značkou DobreŽUMPY.cz. V nabídce najdete betonové žumpy i jímky, septiky, vícekomorové žumpy, betonové nádrže na vodu i dodávku různého příslušenství.

Profesionálové na vše, co se domu týče

Pokud chcete, aby novostavba byla podle vašich představ, neměli byste na materiálu šetřit. Levné náhražky se ve výsledku prodraží. Stejné to tak je například s obkladovými deskami, které nahradí sádrokarton, keramické dlaždice i MDF desky.  Obkladové desky Kerradeco se používají v interiéru pro rychlou realizaci příček a předsazených stěn, případně se lepí přímo na stěnu. V neposlední řadě se často používají při rekonstrukci koupelen.

V oblasti stavebnictví investujte do kvality. Vyplatí se to, ať už jde o betonové jímky, nebo obkladové desky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>