Barvy léta aneb které to jsou?

uv

Léto je každoročně plné barev a oproti tmavé a šedivé zimě je neuvěřitelně živé a hravé. Toho byste měli využít a pustit barvy nejenom do svého šatníku, ale také do své doácnosti. A v jakých barvách by se kuchyně, obývací pokoj a zbytek domu nebo bytu měly nést? Máme pro vás pár bezva tipů, které vás beze sporu nadchnou.

Barvy, na které byste se v letních měsících měli především zaměřit, jsou všechny pastelové. Výraznější odstíny jsou také fajn, nicméně v domácnosti by vás po chvíli mohli přestat bavit. A protože taková pohovka není jako tričko, které můžete s klidem vyhodit, dobře si výběr barev  rozmyslete. Skvělou volbou jsou například závěsy v jemné růžové či pudrové barvě, která je pro léto jako stvořená a nutno podotknout, že bude senzačně vypadat i na podzim. Závěsy seženete například na e-shopu URBANOUTFITTERS.COM, a to již od skvělých  1 287 korun.

Autor: URBANOUTFITTERS.COM

Pokud byste doma výtaznější barvy přeci jenom uvítali, ale máte strach si pořídit extra barevný nábytek nebo výraznější doplňky, pak zainvestujte do barevných obrazů. Ty totiž z módy nikdy nevyjdou a skvěle b udou vypadat naprosto vždy. Podívejte se například na pestrou nabídku krásných n ástěnných maleb a obrazů e-shopu NOVICA.COM, kde si vybere i ten největší kritik. Ceny obrazů se pohybují od 11 544 korun za kus.

Autor: NOVICA.COM

Barva, která se ve vaší domácnosti bude naprosto skvěle vyjímat, je žlutá. Ta je naprostým hitem letošního léta, proto se nebojte ji směle vpustit do své krásné svěží domácnosti. Skvělou volbou je beze sporu žlutá pohovka, která v obývacím pokoji dokonale vynikne. Pokud se bojíte investovat do barevné sedací soupravy, pak si pořiďte například žluté polštářky, svíčky nebo třeba koberec pod konferenční stolek. Doplňky ve žluté barvě seženete na e-shopu WOLFANDBADGER.COM již za skvělou cenu 599 korun.

Autor: WOLFANDBADGER.COM

Zapomenout byste neměli ani na exteriér, který je stejně důležitý jako interiér. Obzvláště v létě, kdy na zahradě trávíte podstatně více času, než na podzim nebo v zimě, je vzhled zahrady velice důležitý. Chybět by vám neměl kvalitní a praktický zahradní nábytek. Nebojte se ani v tomto případně výraznějších barev a zvolte například modré a bílé stolky k baru, lavičky nebo lehátka k bazénu. Barevný nábytek seženete na e-shopu IMPROVEMENTSCATALOG.COM už za 3 325 korun.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>