6 tipů, které zkrášlí zahradu

uv

Zahrada je obvykle nedílnou součástí každého rodinného domu, vily či menší chaty, kde můžete trávit všechny krásné víkendy. Tento zelený, malebný plácek okolo vaší nemovitosti neslouží pouze k pěstování rostlin, ale také k posezení s přáteli a rodinou a jako okrasa. Pořiďte si pár novinek ze světa zahrad a dodejte té vaší chybějící kouzlo.

Svíce nesmí chybět

Co by na zahradě rozhodně nemělo chybět, jsou venkovní svíce, vytvářející romantickou atmosféru v letních večerech. Některé jsou ale nevkusné a připomínají spíše hřbitovní ozdoby, než-li exteriérní dekoraci. Georg Jensen přichází v srpnu s exkluzivní kolekcí venkovního osvětlení, které vás doslova nadchne. sadu 4 překrásných svícnů pořídíte za 4015 korun.

Autor: bloomingdales

Odpočinek nejenom v létě

Není nad to, lehnout si na zahradu s oblíbenou knihou a oddávat se nic nedělání  a nekonečné relaxaci. pokud si tento luxus můžete čas od času dopřát, pořiďte si místo klasických nepohodlných křesel tuto stylovou houpací síť. V letních měsících v ni nachytáte bronz a v zimě může posloužit dětem v jejich pokoji.

Autor: freepeople

Květiny na zahradu neodmyslitelně patří a vše s touto tématikou samozřejmě také. Květináče, slunečníky, markýzy, konvice na vodu, nábytek. Vše je povoleno, tak se nechte inspirovat novou kolekcí od Liberty, která přichází s nevtíravými rostlinnými potisky, jenž dokonale splynou s okolní krajinou. Konvici můžete zakoupit za 1220 korun.

Autor: liberty

Fontána jako na zámku

Fontány jsou obvykle k vidění na zámcích a v luxusních parcích, proč byste si ale jednu drobnou nepořídili i vy? Údržba není nikterak složitá, zvuk neustále tekoucí vody uklidňuje a dekorace na zahradě vypadá skvostně. Vyberte si například tento model od značky Tiering, který je díky upravovanému kovu odolný vůči venkovním vlivům. Cena fontány se pohybuje okolo 4355 korun, což je příznivá cena.

Autor: lampsplus

Na pláži v Karibiku

Nemáte čas se vypravit na dovolenou k moři, ale přesto byste si chtěli připadat jako na luxusní pláži ve vyhřátém Karibiku? Pak si obstarejte nejnovější slunečník značky Hardwood, který je polohovací, přizpůsobí se každému směru slunečních paprsků a svým exkluzivním vzhledem připomíná modely právě z karibských oblastí. Bytelný slunečních vás vyjde na 5455 korun.

Autor: restorationhardware

Posvícení každý večer

Svíčky jsou sice nesmírně romantické a přírodní, nicméně na prosvětlení celé zahrady v pozdních večerních hodinách, jednoduše nestačí. Proto vám nesmějí chybět klasické stojací lampy, díky kterým nejenom uvidíte na cestu, ale budete se cítit o poznání bezpečněji. Tento retro model s kovovým vrškem pořídíte u Belmont outdoor za 4399 korun.

Autor: grandinroad

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>