Domácnostem vládnou přírodní dekorace

uv

Trendy jdou neúprosně kupředu a pokud chcete jít s dobou a pyšnit se moderním interiérem, nezbude vám, než se přizpůsobit a jednoduše styl bydlení čas od času pozměnit. Takové změny však mohou být velmi nákladné, a to jak finančně, tak časově. Co tedy dělat v případě, chcete-li bydlet stylově a nadčasově, aniž byste neustále investovali peníze do novinek a moderních výstřelků? Jednoduše se nechte inspirovat přírodou a vsaďte na přírodní dekorace, které jsou moderní dnes a jistě si své místo na výslunní najdou i za několik let. A že nevíte, jak by takové kousky měly vypadat? Pak se nechejte inspirovat našimi objevy z aktuálních jarních kolekcí.

Pamatujete si na doby, kdy vám vaše milovaná babička nabízela pletené svetry, šály a deky a vy jste je s opovržením odmítali? Pak si zavzpomínejte na staré dobré časy a pokud prarodiče ještě máte, nechte si uplést stylový polštářek z pravé vlny, který je praktickou a nevšední dekorací nejenom do ložnice nebo pokoje pro hosty. Takový kousek se bude dobře vyjímat i na polici vedle knih či na parapetu. V případě, že polštářek nebude doma pletený, podívejte se na e-shop společnosti Neimanmarcus, kde si jistě přijdete na své. Polštářek vás pak vyjde na 999 korun.

Autor: Neimanmarcus

V posledních letech jsou v interiérech opět velmi moderní přírodní materiály jako je dřevo, kámen nebo třeba cihla. Dokážete si představit pravé dřevěné podlahy, samozřejmě dřevěný nábytek, cihlové obložení nebo kamenné stropy? Pak se zaměřte také na detaily v podobě dekorací, které mohou být velmi trendy a především nadčasové. dřevěné hodiny nejsou žádnou novinkou, nicméně hodiny z pravého kamene jsou poměrně raritou a nutno podotknout, že vypadají naprosto skvěle. Pořiďte si je například na e-shopu The Hut, kde vás tento originální model vyjde na příjemným 815 korun.

Autor: Thehut

V každé domácnosti by se rozhodně měla objevovat alespoň jedna váza, neboť i v případě, že si sami květiny a obdobné dekorace nekupujete, můžete se čas od času setkat s tím, že vás mile překvapí partner nebo třeba nečekaná návštěva. Zapomeňte ale pro tentokrát na klasické skleněné, foukané a nebo dokonce plastové varianty, které působí velmi umělým a nevkusným dojmem a raději se zaměřte opět na přírodní materiály, které jsou nenahraditelné a exkluzivní v každé své podobě. Dřevěné vázy navíc krásně voní, což je v interiérech jistě velmi žádoucí. Tato sada tří překrásných váz vás na e.shopu Neimanmarcus vyjde na 13 655 korun.

Autor: Neimanmarcus

Pakliže nejste zrovna ranní ptáčata a nepotrpíte si na vstávání s prvními slunečními paprsky, nemohou vám v ložnici a v pokoji chybět žaluzie nebo klasické závěsy, díky kterým můžete dál nerušeně odpočívat, klidně i do pozdních odpoledních hodin. Typické žaluzie jsou velice praktické, neboť opravdu nepropustí ani kousek denního světla, ovšem o jejich extetičnosti nemůže být řeč. Chcete si obstarat variantu, která bude nejenom velmi praktická, ale i moderní a nadčasová? pak se poohlédněte po dřevěných žaluziích od společnosti Overstock, které rozhodně splní vaše veškeré požadavky. Jejich pořizovací cena je 1 370 korun.

Autor: Overstock

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>